Чергова дискусія з «екологічного питання»

Сьогодні на базі Агропромислового та Інфраструктурного комітетів Американської торговельної палати в Україні відбулась ще одна зустріч представників бізнесу та влади стосовно проблем екологічного та радіологічного контролю суден та товарів у морських портах України.

Особливої уваги заслуговує високий рівень та склад учасників з боку держави. Участь у заході прийняли безпосередньо Міністр екології та природних ресурсів України, Міністр інфраструктури України, керівник Адміністрації морських портів України, що підкреслює важливість проблематики.  

На зустрічі сторони в черговий раз домовилися доопрацювати законодавство щодо існуючих проблем, знайти дієві та правильні механізми співпраці, які дозволять виявити «забруднення», притягнути до відповідальності винних осіб та уникнути безпідставного затримання суден.

Проте, на жаль, після завершення, представники бізнесу не приховували свого розчарування результатами зустрічі, оскільки найголовніші питання залишилися відкритими,  якими ж нормативними актами на разі керується Держекоінспекція при здійсненні перевірок суден, та чи має право вона їх здійснювати, доки не буде розроблено відповідну процедуру.


09/08/2018