Відбувся Перший британсько-український Морський Інфраструктурний Форум

Перший британсько-український Морський Інфраструктурний Форум, організований Посольством Великобританії в Україні при підтримці Міністерства інфраструктури України, відбувся 22 – 23 березня в Одесі.

Серед учасників заходу були представники Міністерства інфраструктури, Державного підприємства «Адміністрації морських портів», ЄБРР, проектного офісу SPILNO, державних стивідорних компаній, іноземних та вітчизняних консалтингових, виробничих компаній. В заході також взяв участь керуючий партнер AGRECA, адвокат Андрій Підгайний.

В рамках зустрічі були обговорені ряд питань щодо розвитку портової сфери, зокрема, забезпечення безпеки бізнесу в портах, страхування ризиків, розробки і супроводу інфраструктурних проектів. Ключове місце в ході обговорення було відведено стратегії розвитку портової галузі до 2038 року.
Варто зазначити, що захід був проведений з метою обміну європейським досвідом, в тому числі і щодо проведення державно-приватного партнерства як дієвого формату для залучення інвесторів у портову інфраструктуру.


26/03/2018