Зміни до Тарифів на послуги із надання доступу до причалу

21 червня 2017 року Міністерство інфраструктури України оприлюднило проект наказу міністерства «Про внесення змін до Тарифів на послуги із забезпечення доступу портового оператора до причалу, що перебуває у господарському віданні адміністрації морських портів України».

Проектом змін до Тарифів скасовується коефіцієнт «0,7», що застосовується до ставки за перевантаження на спеціалізованих терміналах із застосуванням перевантажувальних машин (з продуктивністю навантаження не менше 500 тонн на годину) для вантажу «Зернові вантажі (у томі числі насіння), що перевантажуються навалом».

На думку Міністерства, прийняття акту припинить цінову дискримінацію портових операторів, які займаються перевантаженням зернових вантажів. Крім цього, для розрахунку плати, кількість вантажу, кількість завантажених та порожніх універсальних і спеціалізованих контейнерів, які вивантажуються з борту судна, визначатимуться не тільки за даними генеральних актів, актів-повідомлень, а й інших вантажних перевізних документів, що можуть надаватися перевізником.


22/06/2017