GR-Аналітика та консультування

Успішна робота компаній в Україні багато в чому залежить від того, наскільки ефективно налаштована робота з органами державної влади та наскільки швидко компанії реагують на зміни у законодавстві та на ринку загалом. Високий рівень конкуренції, що наразі існує у різних секторах економіки, змушує компанії також уважно ставитися до дій конкурентів, аналізувати політичні ризики та планувати свої дії на декілька кроків вперед. Із надійним та ефективним юридичним радником усе вищеперелічене значно полегшується та дозволяє отримати додаткову конкурентну перевагу.

Чому саме AGRECA?

Наші юристи мають добре налагоджену комунікацію з органами державної влади та постійно проводять моніторинг актуальних змін законодавства, а також супутніх можливостей та ризиків, які вони приносять компаніям. Наші консультації дозволяють бізнесу вчасно реагувати на будь-які зміни та почувати себе захищеними з правової точки зору. Це почуття безпеки та готовності до змін, яке ми приносимо клієнтам особливо цінується у сьогоднішніх реаліях.

Потужна GR-аналітика та консультування, підкріплені багатьма роками успішної роботи на українському ринку – це саме те, що ви отримаєте від співпраці з нами. Ми допоможемо вам отримати відповіді на всі пов’язані запитання та вигідно вирізнятися серед конкурентів.

Послуги нашої команди включають:

  • Моніторинг нормативного середовища, прогнозування змін у законодавчій сфері, оцінка політичних ризиків
  • Аналіз та консультування щодо суспільної думки та інтересів ключових гравців галузі, ресурсів і стратегій конкурентів
  • Консультування щодо механізмів прийняття важливих рішень у галузі, пов’язаних із регулюванням та конкуренцією у секторі

Секторні компетенції

Переваги співпраці з нами:

Здатність просканувати бізнес задачу чи проєкт у перспективі 360 градусів

Оперативна оцінка ризиків і можливостей проєкту, прозора економіка співпраці

Великий практичний досвід супроводу різнопланових проєктів «під ключ»

Потужна база контактів стейкхолдерів і експертів зі спеціалізованих питань