Хімія

Економіка України включає розвинену хімічну промисловість, яка, в свою чергу, складається з гірничої хімії (видобуток природної хімічної сировини: калійні солі, кам’яна сіль, сірка, фосфорити, озокерит), основної хімії (виробництво кислот, мінеральних добрив, соди та ін.), хімії органічного синтезу (переробка нафти, газу і вугілля, виробництво пластмас, лаків і фарб, фармацевтика, мікробіологія).

Ми неодноразово супроводжували приватизаційні транзакції з купівлі-продажу підприємств хімічної промисловості. Як юристів правового департаменту Фонду державного майна або юристів юридичної фірми AGRECA (радників потенційних покупців) ми супроводжували конкурси по таким підприємствам як ПАТ «Рівнеазот», ПАТ «Одеський припортовий завод», ПАТ «Запорізький завод напівпровідників», а також ПАТ «Лисичанський нафтопереробний завод», ПАТ «Херсонський нафтопереробний завод», ПАТ«Одеський нафтопереробний завод» та ін.

Ми також супроводжували проекти державно-приватного партнерства, в тому числі за участю іноземного капіталу. Зокрема, ми виступали юридичним радником однієї з європейських компаній в рамках реалізації проекту на базі ДП «Кремнійполімер» з розвитку виробництва трихлорсилану — основного хімічного компонента для виробництва сонячних панелей.

За весь тривалий період практики, партнери компанії часто стикалися з рішенням проблем як в самій галузі, так і проблем конкретних підприємств хімічної промисловості.

Для підтримки високого професійного рівня в процесі роботи з підприємствами хімічної промисловості, нам постійно доводиться тримати руку на пульсі останніх змін в профільному законодавстві, галузевих особливостей безпеки виробництва, останніх трендів на профільних і суміжних ринках, таких як виробництво і постачання сировини та ін.

* * * * *

Посилання за темою