Аеропорти

Міжнародне сполучення авіаційним транспортом в Україні забезпечують 19 аеропортів. Близько 98 відсотків пасажиропотоків сконцентровані в 7 основних аеропортах: Бориспіль, Київ (Жуляни), Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя та Дніпропетровськ.

Поступове зростання попиту на авіаційні перевезення вимагає розбудови аеропортової інфраструктури. Відповідно до Державної цільової програми розвитку аеропортів будівництво і реконструкцію аеродромних об’єктів планується здійснити за рахунок коштів, залучених під державні гарантії. В свою чергу розвиток об’єктів термінальної інфраструктури передбачається  забезпечити шляхом реалізації проєктів державно-приватного партнерства.

Чому саме AGRECA?

Наші юристи мають багаторічний досвід супроводження інвестиційних проектів, пов’язаних з термінальною інфраструктурою аеропортів. Передусім наша експертиза охоплює як традиційні угоди, такі як оренда нерухомості терімналів, так і нові для сектору інвестиційні механізми, основані на законодавстві про державно-приватне партнерство.

Ми чудово розуміємо потреби гравців аеропортової галузі України та пропонуємо ефективні рішення, що дозволяють пришвидшити розвиток галузі.

 

Переваги співпраці з нами

Здатність просканувати бізнес задачу чи проєкт у перспективі 360 градусів

Оперативна оцінка ризиків і можливостей проєкту, прозора економіка співпраці

Великий практичний досвід супроводу різнопланових проєктів «під ключ»

Потужна база контактів стейкхолдерів і експертів зі спеціалізованих питань

Наші послуги у галузі аеропортів

GR-рішення

Юридичні продукти