Дороги

Україна розташована на перетині Східно-Західного та Європейсько-Азійського транспортних коридорів, її позиція вигідна як головний вузол для транзиту вантажів та пасажирів між Європою, Азією та Близьким Сходом. Загальна довжина мережі доріг державного та місцевого значення становить близько 170 тисяч кілометрів.

Реформування та розвиток дорожнього господарства є одним з найбільших пріоритетів національної економічної політики. На тлі реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування, Уряд проводить активну політику щодо визначення додаткових джерел надходжень до Державного дорожнього фонду, а також залучення фінансування на умовах державно-приватного партнерства.

Чому саме AGRECA?

Наш досвід у дорожньому секторі пов’язаний як з вирішенням локальних проблем, пов’язаних з реалізацією будівельних проєктів в портах, так і національних проєктів з розвитку доріг загального користування на умовах державно-приватного партнерства. Експерти AGRECA залучалися до проєкту Світового банку з впровадження першої фази «Національної програми доріг України. Залучення приватного сектору до модернізації, утримання та експлуатації доріг», відповідно до якої було визначено перші 6 пілотних проєктів на основі державно-приватного партнерства.

Багаторічна співпраця з компаніями у сфері транспортної інфраструктури дає нам змогу глибоко розуміти потреби клієнтів та усіх аспектів їхньої діяльності. Саме тому ми здатні підібрати найбільш оптимальні рішення, пов’язані як із дорожнім сектором, так і транспортною інфраструктурою в цілому.

Наші послуги у дорожній галузі

GR-рішення

Юридичні продукти

Переваги співпраці з нами

Здатність просканувати бізнес задачу чи проєкт у перспективі 360 градусів

Оперативна оцінка ризиків і можливостей проєкту, прозора економіка співпраці

Великий практичний досвід супроводу різнопланових проєктів «під ключ»

Потужна база контактів стейкхолдерів і експертів зі спеціалізованих питань