Кар’єра

Юридична фірма AGRECA пишається власною командою, яка складається з активних фахівців юридичної справи. Ми створили робочу атмосферу в колективі орієнтовану на досягнення найкращих результатів. Отримані в команді навички проведення досконалого аналізу правовідносин, створення бездоганних юридичних документів та дотримання правил етики надихає відчуття впевненості кожному нашому юристу.

Ми створили власний підхід для проведення системної класифікації правовідносин, ми маємо значний досвід у підготовці складних за структурою та великих за розміром правових документів, таких як договори з реалізації проектів державно-приватного партнерства та нормативні акти. Ми намагаємося забезпечити максимально професійну підтримку наших клієнтів в судах України. В нас є чому навчитися задля формування юриста високого сучасного рівня.

Ми з зацікавленістю розглядаємо можливість залучення до команди нових амбіційних спеціалістів, які прагнуть розвитку і самореалізації. Якщо Ви зацікавлені в отриманні роботи в нашій фірмі, будь ласка, надсилайте своє резюме.

* * * * *