Андрій Барабаш

Досвід Андрія в юридичній сфері сягає близько 20-ти років. Розпочавши працювати у Фонді державного майна України у 1996 році юрисконсультом І категорії, займав посади начальника відділу правового забезпечення та Заступника начальника Юридичного управління.

У 2005 році залишив займану посаду з метою заснування власної практики і разом з колегами став співзасновником юридичної фірми «Підгайний Барабаш Шарапа», яка пізніше змінила свою назву на AGRECA.

Андрій спеціалізується на приватизаційних транзакціях та інших угодах з державною та комунальною власністю. Андрій неодноразово успішно очолював реалізацію проектів з придбання акцій в процесі проведення приватизаційних конкурсів. До професійних переваг Андрія можна віднести навички ведення складних переговорів з укладення договорів купівлі-продажу або супроводження післяприватизаційних переговорів щодо виконання інвестиційних зобов’язань.

Андрій також спеціалізується на угодах, що укладаються на основі інституту спільної власності зі створення або без створення юридичної особи.

Практики
  • приватизація і оренда державного та комунального майна
  • корпоративне право
  • спільна діяльність
  • угоди з нерухомістю
  • антимонопольне право
  • реструктуризація і банкрутство.
Освіта

Київське вище військово-морське училище, спеціалізація – військовий психолог, 1993 рік.

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність – правознавство, 2000 рік.

Членство

Асоціація правників України

Київська обласна колегія адвокатів

Свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю: № 2838, видане Київською обласною КДКА 19.05.2005 (рішення №120).