Андрій Підгайний

Андрій Підгайний має більш ніж 20-річний досвід роботи в юридичній сфері. Одразу після отримання диплому з правознавства в 1994 році почав працювати у Фонді державного майна України, а вже в 1997 році очолив Юридичний департамент Фонду. Протягом роботи у Фонді безпосередньо займався розробкою базових нормативних актів з питань приватизації, управління та оренди об’єктів державної власності. Приймав активну участь у впровадженні в Україні концепції проведення індивідуальної приватизації із залученням зовнішніх фінансових та юридичних радників.

У 2005 році залишив займану посаду з метою заснування власної практики і разом з колегами став співзасновником юридичної фірми «Підгайний Барабаш Шарапа», яка пізніше змінила свою назву на AGRECA. Має значний досвід із структурування і супроводження приватизаційних угод, а також реалізації проектів державно-приватного партнерства. Володіє навичками та досвідом по розробці конкурсної документації, підготовці складних договорів та проектів нормативних актів, у тому числі законів.

Андрій є фахівцем з питань морської та залізничної інфраструктури, а також реалізації проектів державно-приватного партнерства.

Практики
  • приватизація, післяприватизаційне супроводження договорів купівлі-продажу
  • ДПП
  • корпоративне право та M&A
  • конкурентне право
  • розробка проектів нормативних актів.
Освіта

Київський національний університет ім. Т. Шевченка, спеціальність – правознавство, 1994 рік.

Свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю: № 2838, видане Київською обласною КДКА 19.05.2005 (рішення №120)

Членство

Асоціація правників України
Київська обласна колегія адвокатів
Американська торгівельна палата в Україні