Інвестиції у приватні активи

Ринок України впродовж багатьох років привертає активну увагу інвесторів з різних куточків світу. Це не дивно, адже Україна входить до переліку країн, що активно розвиваються і намагаються створити все більш сприятливі умови для міжнародних інвестицій. Втім, як і у випадку з будь-якою країною світу, інвесторам слід врахувати усі необхідні аспекти, зробити повний аналіз можливостей та ризиків, що існують на обраному ринку та обрати підхід, який допоможе якомога швидше принести прибуток власникам. Найбільш правильним та зваженим вибором у даному випадку буде залучення досвідчених експертів для правового супроводу інвестицій у приватні активи.

Чому саме AGRECA?

Наші юристи впродовж довгого часу працюють з інвестиціями клієнтів, забезпечуючи максимальне зниження ризиків починаючи з етапу планування та впродовж усього процессу роботи бізнесу. Комплексний підхід, який ми застосовуємо у кожному окремому випадку, дозволяє підібрати найбільш вигідний варіант для клієнта та полегшити процес реалізації обраних проектів. 

Юристи AGRECA мають значний досвід у супроводі укладання інвестиційних угод на всіх етапах, у розробці моделей корпоративних відносин та управління, а також забезпечення регуляторного комплаєнсу, що дозволяє повноцінно захистити бізнес від можливих проблем впродовж усього операційного періоду.

Послуги нашої команди включають:

  • Аналіз проекту і його ризиків
  • Юридичний висновок щодо регуляторних аспектів та особливостей ведення господарської діяльності, що потенційно матимуть вплив на інвестицію
  • Розробку стратегії і моделі інвестиції
  • Юридичний аудит цільових активів чи бізнесу, фінансовий та податковий аудит
  • Розробку повної договірної бази для придбання бізнесу чи спільного підприємства
  • Розробку чи модифікацію корпоративних відносин та управління
  • Супровід угоди на всіх етапах, участь у переговорах, підписання договорів
  • Аудит та розробку стратегії з регуляторного комплаєнсу, супровід взаємодії з усіма відповідними регуляторними органами
  • Розробку механізмів по захисту інвестиції

Секторні компетенції

Переваги співпраці з нами:

Здатність просканувати бізнес задачу чи проєкт у перспективі 360 градусів

Оперативна оцінка ризиків і можливостей проєкту, прозора економіка співпраці

Великий практичний досвід супроводу різнопланових проєктів «під ключ»

Потужна база контактів стейкхолдерів і експертів зі спеціалізованих питань