Судовий захист активів

Нарівні з консультуванням і написанням юридичних документів, представництво інтересів в судах є традиційним напрямком професійної діяльності з надання юридичних послуг. Сотні років існування судової системи, заснованої на змагальному процесі доведення і встановлення справедливості, сформували класичний образ адвоката — людини зі спеціальними знаннями, який надає кваліфіковану допомогу в суді.

Специфіка представництва інтересів в судах вимагає від юриста постійного розвитку ораторських навичок, миттєвої реакції на аргументи опонента, бездоганного дотримання правил професійної етики. До обов’язкових вимог також слід віднести системне знання процесуальних законів і практик застосування матеріального права. Зміцнивши перераховані вище переваги багаторічним досвідом участі в судових спорах, ви отримаєте надійного захисника своїх прав і законних інтересів.

Чому саме AGRECA?

В основі діяльності наших партнерів, що спеціалізуються на судовій практиці, закладений багаторічний досвід представництва інтересів Фонду державного майна по широкому спектру судових суперечок. Протягом десяти років партнери фірми вели справи з приватизації, щодо корпоративних і трудових конфліктів, спорів, пов’язаних з орендою і управлінням державною власністю. Партнери неодноразово брали участь в організації та плануванні захисту інтересів держави в особі Фонду державного майна в міжнародних арбітражних судах, а також судах іноземних юрисдикцій.

Зокрема, партнери представляли інтереси Фонду в рамках резонансних судових справ, пов’язаних з блокуванням конкурсів або, навпаки, примусом до здійснення незаконних дій в інтересах конкуруючих фінансово-промислових груп. Інший, не менш поширений напрямок в межах захисту корпоративних інтересів держави, полягав в оскарженні, де-факто, рейдерських атак на акціонерні товариства державного сектора економіки, за допомогою проведення спірних додаткових емісій акцій на користь приватних компаній.

Послуги нашої команди включають:

  • Аналіз перспектив судового розгляду
  • Розробку стратегії і тактики судового захисту
  • Представництво інтересів під час судових засідань у всіх інстанціях судового процесу
  • Супровід переговорів та взаємодії з регуляторами, органами державної влади та місцевого самоврядування
  • Супровід під час виконавчого провадження
  • Захист інтересів під час провадження виконавчих дій у майнових і немайнових спорах

Секторні компетенції

Переваги співпраці з нами:

Здатність просканувати бізнес задачу чи проєкт у перспективі 360 градусів

Оперативна оцінка ризиків і можливостей проєкту, прозора економіка співпраці

Великий практичний досвід супроводу різнопланових проєктів «під ключ»

Потужна база контактів стейкхолдерів і експертів зі спеціалізованих питань