Pro Bono

Нашим першочерговим завданням як юридичної фірми є захист прав та інтересів наших клієнтів. Ми володіємо професійними знаннями і добре розуміємо специфіку ведення бізнесу в Україні, що дозволяє нам швидко орієнтуватися в ситуації і знаходити оптимальне рішення правової проблеми в кожному індивідуальному випадку. Головна мотивація роботи нашої злагодженої команди – професійна самореалізація і надання юридичних послуг високої якості. При цьому наша діяльність невіддільна від життя суспільства – зусилля, спрямовані на позитивні зміни в ньому, привносять в нашу роботу новий сенс і дозволяють знайти більш широке і якісне застосування професійних знань.

Юридична фірма AGRECA розвиває концепцію соціально відповідального бізнесу і здійснює системну роботу в наступних ключових напрямках:

Професійні послуги pro bono

Фахівці нашої фірми активно використовують свої професійні знання і практичний досвід консультування з різних напрямків права для підтримки громадських організацій і громадян, які потребують надання правової допомоги. Ми ставимося до виконання роботи pro bono з усім ступенем відповідальності і залученості, подібно до того, як ми надаємо юридичні послуги комерційним компаніям. Зокрема, співробітниками фірми надається юридична допомога під час представлення інтересів фізичних осіб у трудових спорах, спорах, пов’язаних з нарахуванням і виплатою пенсій, із застосуванням пільг, передбачених законодавством для різних категорій громадян, з наданням житлово-комунальних послуг, земельних спорах.

Законотворча робота, співпраця з організаціями

Юристи фірми регулярно співпрацюють з державними органами в частині удосконалення українського законодавства. На рівні робочих груп при Міністерстві інфраструктури, Американській торговельній палати в Україні, Європейській Бізнес Асоціації юристи фірми залучені в розробку і обговорення нормативних актів з регулювання морської та залізничної транспортних інфраструктур, удосконалення інвестиційного клімату. За участю юристів фірми були розроблені (доопрацьовані, ініційовані) такі нормативні документи:

  • положення про конкурсну комісію з проведення концесійного конкурсу, затверджене наказом Міністерства інфраструктури України від 27.05.2013 № 318;
  • проект Закону України «Про штучно створені земельні ділянки на водних об’єктах в межах акваторії морських портів»;
  • проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання містобудівної діяльності)»;
  • проект змін до Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря України від забруднень і засмічення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.1996 року № 269 (щодо особливостей контролю ізольованого баласту);
  • проект змін до Положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональної митниці та митниці, затвердженого наказом Міністерства охорони навколишнього середовища від 08.09.1999 № 204 та Положення про морські екологічні інспекції, затверджене наказом Міністерства екології та природних ресурсів від 04.11.2011 № 429 (щодо скасування експрес-аналізу ізольованого баласту і необхідності оформлення судновий екологічної декларації).
Благодійні ініціативи

Благодійна діяльність є важливою частиною корпоративної культури фірми. Ми намагаємося зробити свій внесок і надати посильну фінансову підтримку тим ініціативам, проведення яких є значимим для окремих соціальних груп суспільства або для життєдіяльності суспільства в цілому.

* * * * *