Про фірму

Юридична фірма AGRECA, раніше відома як «Підгайний Барабаш Шарапа», об’єднала практики і зусилля трьох партнерів. Андрій Підгайний, Андрій Барабаш та Марина Шарапа мають багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в судах різних інстанцій і підсудності, супроводу проектів, пов’язаних з державною власністю, надання консультацій з широкого кола питань національного законодавства. Юридична практика кожного партнера становить понад 20 років.

AGRECA є складовою абревіатурою трьох латинських слів AGere, REspondere, CAvere, які, за словами Цицерона, розкривали практичну сутність діяльності юристів в Стародавньому Римі. Agere — надання порад щодо подачі позовів і процесуального ведення справи, respondere — відповіді на запити приватних осіб з приводу юридичних сумнівів, cavere — відпрацювання найкращих формул для різних юридичних актів (договорів, заповітів тощо). Згодом, agere, respondere і cavere трансформувалися в основні напрямки діяльності юристів – представництво в судах, загальне консультування та підготовка юридичних документів.

Принципи римського права, пронесені через тисячолітню історію, стали зразком при формуванні правових систем багатьох держав. Принципи роботи партнерів фірми – компетентність, сумлінність і конфіденційність, ефективність і використання нестандартних підходів до вирішення юридичних питань, були покладені в основу діяльності юридичної фірми AGRECA.

Кожен з партнерів фірми має значний досвід роботи на керівних посадах в юридичному департаменті Фонду державного майна України – урядовому органі, який здійснює державну політику у сфері приватизації і замикає на собі ключові функції з управління та розпорядження об’єктами державної власності.

Результатом об’єднання компетенцій партнерів, їх знань і багаторічного досвіду стало надання професійної юридичної підтримки бізнесу, високоякісний супровід клієнтів на всіх етапах ведення господарської діяльності в Україні.

У розділі «Практики» ви можете ознайомитися з нашими основними напрямками діяльності, сформованими на основі багаторічного досвіду роботи, як з державними органами влади, так і з приватними та державними компаніями.

* * * * *